METRO EURO - Contact Us - Na kontaktoni !

METROEURO Albania

Autobusa per Greqi cdo dite!
Bulevardi Zogu I Tirana,Albania, AL
Phone: +35542236250

TIRANA Albania
Adresa Bulevardi Zogu I Nr.64
Perballe Ministrise se Drejtesise
Kontakt Telefonat
  +35542236250
  +355698822682
Adresa Terminal, Pallati Sportit
Kontakt Telefonat
  +355697598377
  +355694789958
 

MetroEuro Korçe
Adresa :  Ismail Qemali Lgj.7
Kontakt Telefonat
  +35582245111
 
+355697221800
 
MetroEuro Shkoder
Boulevard : Skenderbe
Neighborhood: Vasil Shano
 
MetroEuro, Durrës
Street: Egnatia,
Neighborhood: 4
 
MetroEuro, Elbasan
Street: Nikolla Puka,
Neighborhood:Shenkoll
 
MetroEuro, Pogradec
Street: Kajo Karafil,
Neighborhood: 2
 

METROEURO Greece

Autobusa per Athine cdo dite!
Delijani Viktor Ougko 45 Athens,Greece GR
Phone: +30 2105247278

ATHENES
, Greece
Adresa Delijani ( Metaksurgjio)
Viktor Ougko 45
Contact
  +302105247278
 
+306968609580
  +306940514160

 
Thessaloniki, Greece
Adresa : Anagnostaki B
Contact
  +302310529337
 
+306994126526
Adresa : Aristotelous 10
  +302310241545

 
KATERINI, Greece
Adresa : Perball Supermarket Family
Contact
  +302351030130
 
+306972400320
 

METROEURO Turkey

Autobusa per Greqi cdo dite!
Buyuk Istanbul Otogan Istambul,Turkey, TR
Phone: 02126581847

ISTAMBUL,TURKEY
Adresa : Buyuk Istanbul Otogan
Peron No. 85 B.Pasa IST
Contact
  02126581846
  02126581847
  02126580207
 

Destinacionet
Caktoni udhetimin
Vajtje Ardhje Vajtje
Stacioni i nisjes :
Stacioni i arritjes :
Te Rritur/femije/foshnje
 (12 +)  (4-12)  (0 - 4) Bileta
Data Nisjes :
 
Data kthimit :
 
Shtyp button kerko
 IDENTIFIKIMI
Paneli i verifikimit dhe menaxhimit
Username :
Password :

Regjistrohu!

 


Albania Espa?ol English
METRO EURO ALBANIA